Zbity wyświetlacz iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

 

Zbity wyświetlacz iPhone

Rozbity wyświetlacz iPhone

Zbity ekran w iPhonie

Uszkodzony wyświetlacz iPhone

Zepsuty wyświetlacz iPhone
Nie działa wyświetlacz iPhone
 

Tuż obok najczęstszego powodu odwiedzin naszego salony, czyli zbitej szybki, tuż obok w rankingu najbardziej popularnych problemów z telefonem marki Apple jest uszkodzony / zbity wyświetlacz. Tak jak w przypadku szybki, jedyną konsekwencją zbicia jest rozbicie przypominające pajęczynę pająka, tak w przypadku uszkodzenia wyświetlacza następstwem będzie prócz kolorowych pasków na wyświetlaczu i rozlanych części wyświetlacza, problemy z dotykiem bądź całkowity brak możliwości sterowania telefonem za pomocą dotyku.

W iMasters wymienisz wyświetlacz praktycznie od ręki! W naszej ofercie znajdą Państwo dwa warianty do wyboru. Wymiana wyświetlacza na najwyższej jakości zamiennik (6 miesięcy gwarancji) bądź oryginał (12 miesięcy gwarancji). W naszym lokalu udzielimy niezbędnej porady w kwestii wybory oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

iMasters to serwis Apple działający od 2015 roku zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Zajmujemy się naprawą większości urządzeń mobilnych, smartfonów, laptopów, tabletów czy smartwatch. Nasza specjalność do naprawa tego, czego nikt inny nie chce się podjąć! Zapraszamy na bezpłatną diagnozę lub jeśli masz jakieś pytania dotyczące naprawy.

Naprawiamy większość urządzeń mobilnych, smartfony, tablety, laptopy, smartwatche. Specjalizujemy się w naprawach, których podjąć się nie chce już nikt!
 

Zbity wyświetlacz iPhone Zbity wyświetlacz iPhone

Kontakt