Zbita szybka (serwis)

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Zbita szybka (serwis)

Zbito szybkę (serwis)

Zbiłem szybkę (serwis)

Zbiłam szybkę (serwis)

Rozbita szybka (serwis)
Zbite szybki (serwis)
Zbita szybka to najczęstszy problem, z jakimi przychodzą do nas nasi klienci. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, a nasz telefon bezceremonialne wyfruwa z naszych rąk ku słońcu. Niestety, najczęściej kończy się to twardym lądowaniem i zbitym szkłem. W takim wypadku, jedynym wyjściem będzie wymienienie szybki. Nie polecamy zwlekać z wymianą szybki zbyt długo, rozbity ekran naraża nasz telefon na kolejne usterki, zepsucie wyświetlacza czy uszkodzenie innych komponentów w naszym telefonie.

W serwisie iMasters, wymienimy szybkę w twoim telefonie praktycznie od ręki! Przynieś do nas swoje urządzenie, a my niemalże od razu przystąpimy do pracy. Naprawa twojego telefonu zajmie nam od piętnastu do trzydziestu minut.

Serwis iMasters działający w centrum Warszawy od 2015 roku znajduje się pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego przy ulicy Miedzianej 16. Jest doskonale skomunikowany z innymi częściami Warszawy, a dojazd do naszego serwisu jest wygodny niezależnie od tego, w której dzielnicy żyjesz, uczysz się bądź pracujesz. Z iMasters wszystkie wymiany i naprawy w urządzeniach Apple wykonamy szybko, tanio i skutecznie. Twój komfort jest dla iMasters priorytetem. Zaufały nam już setki klientów, dołącz do nich już dziś.

Zbita szybka (serwis) Zbita szybka (serwis)

Kontakt