Zalany MacBook Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Zalany MacBook Warszawa

Zalano MacBook Warszawa

MacBook po zalaniu Warszawa

Po zalaniu laptop MacBook Warszawa

Zalałem MacBook Warszawa
Zalałam MacBook Warszawa

Wystarczy tylko krótka chwila nieuwagi, a kawa, herbata czy inny napój, który o poranku piliśmy podczas pracy wylądował na klawiaturze naszego MacBooka. O zalanie komputera jest tak naprawdę bardzo prosto i jest to jedna z częstszych usterek w MacBookach, które przynoszą do nas klienci. Co robić w przypadku zalania komputera?

Po pierwsze, niezwłocznie należy odłączyć MacBook od prądu i wyłączyć urządzenie.

Niestety, wbrew mitom, wsadzenie urządzenia do ryżu niewiele tu pomoże. Jedynym słusznym rozwiązaniem w przypadku zalania komputera, jest wizyta w serwisie.

W iMasters, podejmiemy się naprawy twojego zalanego komputera. Jest to dość skomplikowana procedura, ale przyłożymy wszelkich starań, żeby naprawić twój ukochany sprzęt. W końcu wiemy jak ważne jest posiadanie sprawnego laptopa, szczególnie w dobie coraz bardziej popularnego stylu pracy, jakim jest praca zdalna. W naszym serwisie zajmujemy się również naprawą zalanych innych urządzeń marki Apple; AppleWatch, iPhone, iPadów i iPodów. Doradzimy, pomożemy, naprawimy. Zaufało nam już tysiące klientów. Podejmujemy się również innych napraw sprzętu Apple. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu w centrum Warszawy, na Miedzianej 16 oraz do kontaktu telefonicznego i za pomocą maila.

Zapraszamy!Zalany MacBook Warszawa Zalany MacBook Warszawa

Kontakt