Zalany iPhone Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Zalany iPhone Warszawa

Zalałem iPhone Warszawy

Zalałam iPhone Warszawa

Zalanie iPhone Warszawa

Zalany iPhone serwis Warszawa
Naprawa zalanego iPhone w Warszawie

Tylko drobna chwila nieuwagi wystarczy, by nasz iPhone został zalany. Czy to przypadkiem trącając łokciem kubek z kawą tuż obok telefonu, czy zapominając wyjąć z kieszeni spodni smartfona podczas korzystania z łazienki. Możliwości i przypadków - tysiące, ale tylko jeden wspólny problem - zalany, nie działający telefon.

Co więc zrobić, gdy już nastąpi ten dramatyczny moment, w którym sobie uświadamiamy, że nasz iPhone stoi na granicy między życiem, a śmiercią? W pierwszej kolejności, wyłączamy telefon. Pod żadnym pozorem, nie możemy go podłączyć do prądu! Jeśli był podłączony, w pierwszej kolejności odpinamy od prądu i dopiero wtedy wyłączamy.

Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności, nie wsadzajmy iPhone do paczki z ryżem, z nadzieją, że to uratuje nasz sprzęt. Nie suszymy suszarką, ani za pomocą grzejnika; zbyt wysoka temperatura może uszkodzić baterię. Najlepszym co możemy zrobić po zalaniu iPhone, to zanieść go do salonu. W naszym serwisie iMasters, wyszkoleni specjaliści zajmą się twoim telefonem i zrobią co w ich mocy, żeby Twój telefon był działający i w pełni sprawny. Nasz serwis mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Miedzianej 16, zapraszamy do wizyty osobistej bądź kontaktu poprzez telefon lub maila.Zalany iPhone Warszawa Zalany iPhone Warszawa

Kontakt