Zalany iPad Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Zalany iPad Warszawa

Zalałem iPad Warszawy

Zalałam iPad Warszawa

Zalanie iPada Warszawa

Zalany iPad serwis Warszawa
Naprawa zalanego iPada w Warszawie

Obecnie, urządzenia Apple zyskują na popularności. Kto w końcu nie kojarzy marki z logiem w kształcie nadgryzione jabłuszka?

Prócz iPhonów, bardzo popularnym urządzeniem jest również iPad. Ten tablet, nie tylko spełnia wszystkie funkcje, które nam oferuje smartfon, ale również pozwala na wiele więcej. Jest przenośnym mini komputerem, często również służy grafikom i tatuażystom do pracy dzięki możliwości kupienia rysika i programów graficznych. Jego spore możliwości użytkowania, powiększają również szanse ewentualnych usterek. Jedną z bardziej popularnych usterek w iPadzie, jest przypadkowe zalanie sprzętu. Czy to podczas picia herbata, potrącenia leżącej na biurku szklanki czy nieprawidłowe przenoszenie sprzętu podczas deszczu. Nawet, czasem nasi klienci przenosząc pracę do kąpieli... Przypadkiem puszczali tablet w wannie pełnej wody.

W takim przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie urządzenia i niezwłoczne przyniesienie go do serwisu. Niestety, wsadzanie do ryżu nic nie pomoże. Tym bardziej, nie można sprzętu suszyć suszarką (można uszkodzić płytę główną), ani próbować go włączyć czy podłączyć do prądu.

W przypadku zalania iPada, zapraszamy do naszego serwisu iMasters w centrum Warszawy. Pomożemy naprawić Ci twój sprzęt! Nasz serwis znajduje się na ulicy Miedzianej 16.Zalany iPad Warszawa Zalany iPad Warszawa

Kontakt