Wymiana zbitej szybki iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana zbitej szybki iPhone

Wymiana zbita szybka iPhone

Popsuta szybka iPhone

Wymienię zbitą szybkę iPhone

Szybka iPhone do wymiany
Szybka iPhone do wymienienia
Miło nam was powitać na stronie serwisu Apple iMasters.

Zbita szybka w telefonie — to problem, który prawdopodobnie spotkał większość użytkowników telefonów komórkowych, szczególnie dotykowych smartfonów. Pomimo stosowania szkieł hartowanych i innych osłon na ekran, nasza szybka nigdy nie jest w 100% zabezpieczona przed upadkiem. Wystarczy sekunda nieuwagi, zbyt małe kieszenie spodni czy źle odłożony na bok telefon i od wypadku, dzieli nas już tylko jeden krok.

Co więc zrobić, gdy przypadkiem rozbije się szybkę w telefonie?

Jedyne rozwiązanie to wymiana szybki. Jeżeli oprócz specyficznego rozbicia w formie pajęczyny pająka widnieją również kolorowe paski, ekran jest rozlany albo dotyk nie działa (w całości lub częściowo) do wymiany będzie również wyświetlacz. W naszym serwisie zarówno, jak i szybkę tak i wyświetlacz wymienimy praktycznie w chwilę. Posiadamy zamienniki, jak i oryginalne szybki w najlepszej jakości, tak, aby przyszłemu właścicielowi mogła służyć, jak najlepiej.

Jesteśmy serwisem Apple z wieloletnim doświadczeniem, działającym na terenie Warszawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistej wizyty w naszym serwisie zlokalizowanym przy ulicy Miedzianej 16.

 

Wymiana zbitej szybki iPhone Wymiana zbitej szybki iPhone

Kontakt