Wymiana wyświetlacza iPhone

Zapraszamy!

 

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana wyświetlacza iPhone

Wymiana zepsutego wyświetlacza iPhone

Wymienić wyświetlacz iPhone

Wyświetlacz iPhone do wymiany

Uszkodzony wyświetlacz iPhone
Naprawa wyświetlacza iPhone
 

Witamy w naszym serwisie Apple, działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego!

Wystarczy jedna, krótka chwila nieuwagi i nasz iPhone ląduje na ziemi, czego konsekwencją najczęściej jest zbita szybka, a i w nieco gorszych scenariuszach - uszkodzenie wyświetlacza. Więc, jeśli prócz charakterystycznego rozbicia w kształcie pajęczej sieci, dostrzegasz rozlane elementy, kolorowe paski przecinające wyświetlacz lub dotyk nie działa prawidłowo, najprawdopodobniej twój telefon wymaga wymiany wyświetlacza.

W naszym serwisie możecie ekspresowo wymienić uszkodzony wyświetlacz w iPhone i ponownie cieszyć się idealnym ekranem telefonu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy pracy z produktami marki Apple, mamy odpowiednią wiedzę i umiejętności, by sprawnie wymienić wyświetlacz w twoim telefonie - tak, by działał jak najdłużej. W naszej ofercie posiadamy dwie opcje wyświetlacza do wyboru. Wymieniamy wyświetlacz na najwyższej klasy zamiennik bądź na oryginalny wyświetlacz. Na wyświetlacze zamienne udzielamy 6 miesięcy gwaranacji natomiast na wyświetlacze oryginalne 12 miesięcy gwarancji.

W naszym serwisie wymienimy wyświetlacz w twoim iPhone w niemal od ręki, dzięki czemu już po chwili Twój telefon będzie sprawny i gotowy do użytku.

 

Zapraszamy! Zadzwoń do nas już dziś bądź przyjdź osobiście do naszego serwisu! Doradzimy, pomożemy, naprawimy.

 

Wymiana wyświetlacza iPhone Wymiana wyświetlacza iPhone

Kontakt