Wymiana tylnej szyby iPhone Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana tylnej szyby iPhone Warszawa

Wymiana tylnej szybki w iPhonie Warszawa

Do wymiany tylnia szybka w iPhonie Warszawa

Wymienić tylnią szybkę w iPhonie Warszawa

Chcę wymienić szybkę tylnią w iPhonie w Warszawie
Wymienię tylnią szybkę iPhone w Warszawie

Choć nasze najnowsze iPhony są piękne, designerskie, nowoczesne i z całą pewnością, godne kupienia... Równocześnie jednak są bardzo kruche, przez względu na szklanką, tylnią szybkę. Wystarczy chwila nieuwagi i nasz smartfon ląduje na ziemi. Podnosząc nasz sprzęt, z przerażeniem zauważamy, że tylna szybka jest zbita.

Niestety, wymiana tylnej szybki nie jest tanią inwestycją. W serwisie iMasters zachowujemy konkurencyjne ceny, bo dobrze wiemy, jak ważne jest posiadanie sprawnego telefonu. Na każdą wymienioną szybkę w iPhonie dajemy gwarancję. W przeciwieństwie do wymiany ekranu/szybki z przodu telefonu, gdzie sam proces jest praktycznie od ręki, wymiana zbitej tylnej szybki jest niezwykle ciężką i skomplikowaną operacją. Sam proces może zająć kilka dni roboczych. W naszym serwisie, wymienimy ci zbitą tylnią szybkę jak najstaranniej i jak najdokładniej. Twoim telefonem zajmą się nasi wyszkoleni, doświadczeni pracownicy. W iMasters, oddajesz telefon w dobre ręce.

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Nasz serwis mieści się w Warszawie, w środku centrum, bo tuż obok metra rondo ONZ - na ulicy Miedzianej 16. Zapraszamy, do kontaktu z nami telefonicznego lub mailowego, a także do odwiedzenia nas w naszym serwisie.Wymiana tylnej szyby iPhone Warszawa Wymiana tylnej szyby iPhone Warszawa

Kontakt