Wymiana szybki AppleWatch

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana szybki AppleWatch

Szybka do wymiany AppleWatch

Wymienię szybkę AppleWatch

Naprawa szybki AppleWatch

Naprawię szybkę w AppleWatch
Rozbita szybka w AppleWatch

Apple Watch to smartwatch stworzony przez firmę Apple. Bazuje on na systemie iOS stosowanym w iPhone, iPod i iPad. Jednymi z jego bardziej rozpoznawalnych funkcji jest odczytywanie komunikatów z telefonu, odbieranie przychodzących rozmów, kontrolowanie muzyki lub aparatu. Jest to również świetny asystent treningów. Pomoże ci zapisać, a potem przeanalizować odbyte aktywności fizyczne. Wiemy, że AppleWatch to nie tylko zwykły zegarek, ale urządzenie, które jest zwyczajnie przydatne w sprawach codziennych. Dlatego, jeśli zbijesz szybkę w swoim AppleWatch, przynieś go do naszego serwisu iMasters zlokalizowanego na ulicy Miedzianej 16, a my wymienimy szybkę w twoim AppleWatch.

Prócz naprawy AppleWatch, oferujemy również naprawdę innych urządzeń marki Apple. Od wymiany szybek, baterii, płyt głównych. Zajmujemy się również zalanymi urządzeniami i takimi, którymi już żaden inny serwis zając się nie chcę. W naszym serwisie pracują przede wszystkim pasjonaci, osoby, które wiedzą co robią i dlaczego to robią. Dlatego, jeśli zauważysz jakąś usterkę w swoim sprzędzie marki Apple, odwiedź nas i zaufaj nam, jak reszta naszych klientów!

Zapraszamy do odwiedzenia salonu, bądź kontaktu telefonicznego lub poprzez maila.Wymiana szybki AppleWatch Wymiana szybki AppleWatch

Kontakt