Wymiana głośnika iPhone Żoliborz

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana głośnika iPhone Żoliborz

Wymiana głośników iPhone Żoliborz

Wymienię głośnik iPhone Żoliborz

Głośnik do wymiany iPhone Żoliborz

Zepsuty głośnik iPhone Żoliborz
Głośnik nie działa iPhone Żoliborz

Jeśli podczas rozmowy telefonicznej, słabo bądź w ogóle nie słyszysz rozmówcy, najprawdopodobniej masz uszkodzony głośnik w telefonie i niezbędna będzie jego wymiana.

Dobrze wiemy, jak ważne jest posiadanie w pełni sprawnego i funkcjonującego telefonu, szczególnie, że niejednokrotnie jest do nasze narzędzie pracy, a i nie każdą rozmowę można załatwić poprzez pisanie wiadomości tekstowych. Wymiana głośnika w naszym serwisie iMasters zajmuje do 30 minut. Wymieniamy w twoim iPhonie niesprawne elementy na oryginalne części, do których dołączamy gwarancję. Oferujemy również bezpłatną diagnozę, zanim przystąpimy do pracy wolimy wykluczyć inne usterki, które mogą wpływać na niesprawnie działający telefon.

Nasz serwis iMaster mieści się na Woli, przy samym centrum miasta. Dzięki sprawnej komunikacji, dojedziesz tu bez problemu zarówno z Białołęki, Ursusa, Żoliborza, Mokotowa, Ursusa czy dzielnicy Włochy. Obok nas znajduje się wiele przystanków tramwajowych i autobusowych, oraz w pobliżu są dwie stacje metra, metro rondo Daszyńskiego oraz metro rondo ONZ. Właściwie, bez problemu dojedziesz z każdej dzielnicy w Warszawie, unikając przy tym korków, które stanowią prawdziwą zmorę, szczególnie w godzinach szczytu. Zapraszamy serdecznie!Wymiana głośnika iPhone Żoliborz Wymiana głośnika iPhone Żoliborz

Kontakt