Wymiana głośnika iPhone Włochy

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana głośnika iPhone Włochy

Wymiana głośników iPhone Włochy

Wymienię głośnik iPhone Włochy

Głośnik do wymiany iPhone Włochy

Zepsuty głośnik iPhone Włochy
Głośnik nie działa iPhone Włochy

Masz problemy ze swoim sprzętem marki Apple? Niepoprawnie działający głośnik, który uniemożliwia ci rozmowę z drugą osobą i załatwienie pilnych spraw? W telefonie słyszysz przeszkadzające w rozmowie trzaski, albo w ogóle nie jesteś w stanie usłyszeć swojego rozmówcy? Prawdopodobnie będzie konieczna wymiana głośnika w twoim iPhonie. W naszym serwisie iMasters zrobimy to w trzydzieści minut, byś jak najszybciej mogła/mógł cieszyć się w pełni sprawnym telefonem. Przed podjęciem naprawy, wykonamy bezpłatną diagnozę, aby wykluczyć inne usterki mogące mieć wpływ na głośnik w twoim iPhonie. Wymieniamy głośnik tylko na oryginalne części, bądź nieco tańsze, choć równie dobre zamienniki. Na każdą wymianę dajemy gwarancję!

Zajmujemy się profesjonalnie naprawą urządzeń marki Apple. Zdiagnozujemy twój sprzęt i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby był w pełni funkcjonalny i sprawny.

Jesteśmy serwisem iMasters, znajdującym się w Warszawie. Nasz serwis jest zlokalizowany praktycznie w samym centrum miasta, bo na ulicy Miedzianej 16. Pomiędzy metrem rondo Daszyńskiego, a metrem rondo ONZ. Dojazd z każdego krańca Warszawy nie powinien stanowić problemu, niezależnie od tego czy planujesz przyjechać do nas z Ursynowa, Grochowa, Mokotowa czy dzielnicy Włochy. Zapraszamy!Wymiana głośnika iPhone Włochy Wymiana głośnika iPhone Włochy

Kontakt