Wymiana głośnika iPhone Ursus

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana głośnika iPhone Ursus

Wymiana głośników iPhone Ursus

Wymienię głośnik iPhone Ursus

Głośnik do wymiany iPhone Ursus

Zepsuty głośnik iPhone Ursus
Głośnik nie działa iPhone Ursus

Wielu z nas nie wyobraża sobie dziś życia bez swojego smartfona. To właśnie dzięki temu urządzeniu, możemy odbierać wiadomości, sprawdzić pogodę, wyszukiwać informacje w internecie, wysłać maila czy pracować poza biurem.

Co, jednak gdy nasz iPhone nagle przestaje podczas rozmowy prawidłowo działać? W tle podczas rozmowy słychać buczenie, trzeszczenie, szeroką gamę różnych dźwięków, a przy tym - zrozumienie rozmówcy jest niemożliwe… Wtedy najprawdopodobniej mamy uszkodzony głośnik w iPhonie i konieczna będzie wymiana. W naszym serwisie wymienimy głośnik w twoim iPhonie już w trzydzieści minut, byś jak najszybciej mógł lub mogła cieszyć się w pełni funkcjonującym telefonem.

Nasza siedziba mieści się w dogodnej lokalizacji, niedaleko drugiej linii metra, a dokładnie pomiędzy metrem rondo Daszyńskiego, a metrem rondo ONZ w Warszawskiej Woli tuż obok centrum, na ulicy Miedzianej 16. Dojazd do nas powinien być szybki i przyjemny z każdej dzielnicy Warszawy, Ursynowa, Ursusa, Rembertowa, Bemowa, czy Żoliborza. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu bądź skontaktowanie się z nami za pomocą telefonu 798 598 798. Nasi profesjonalni i doświadczeni pracownicy zapewnią ci bezpłatną diagnozę twojego urządzenia i odpowiedź na najbardziej nurtujące cię pytania z zakresu twojego iPhone.Wymiana głośnika iPhone Ursus Wymiana głośnika iPhone Ursus

Kontakt