Wymiana głośnika iPhone Bemowo

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana głośnika iPhone Bemowo

Wymiana głośników iPhone Bemowo

Wymienię głośnik iPhone Bemowo

Głośnik do wymiany iPhone Bemowo

Zepsuty głośnik iPhone Bemowo
Głośnik nie działa iPhone Bemowo

Szukasz dobrego serwisu Apple znajdującego się blisko dzielnicy Bemowo? Dobrze trafiłeś/trafiłaś! W naszym serwisie iMasters, zajmujemy się profesjonalną naprawą urządzeń marki Apple w przystępnych dla każdego i niezwykle konkurencyjnych cenach. Szybko, profesjonalnie, sprawnie - to nasza domena. W naszym serwisie pracują fachowcy pasjonaci, z dużym doświadczeniem i zacięciem do naprawy urządzeń Apple.

Jednymi z najczęstszych problemów, z którymi przychodzą do nas klienci, jest prócz zbitej szybki i zalanego urządzenia, problemy z głośnikiem w iPhonie. Klienci narzekają na trzeszczące, dziwne dźwięki w tle, lub kompletny brak słyszalności rozmówcy (bądź bardzo słaba słyszalność). Wtedy jedynym rozwiązaniem jest wymiana głośnika w iPhonie.

Nasz serwis iMasters, mieści się na ulicy Miedzianej 16 w dzielnicy Wola, w świetnie skomunikowanym punkcie z całą Warszawą. Obok nas znajdują się liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe, a na dodatek mieścimy się pomiędzy dwoma stacjami metra, metrem rondo Daszyńskiego oraz metrem rondo ONZ. Dojazd do nas będzie przyjemny i szybki nie tylko z dzielnicy Wola, ale również dojazd powinien być przyjemny właśnie z Bemowa, Pragi Północ czy centrum. Ze wszystkich dzielnic zlokalizowanych blisko drugiej linii metra.Wymiana głośnika iPhone Bemowo Wymiana głośnika iPhone Bemowo

Kontakt