Wymiana ekranu iPhone Żoliborz

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana ekranu iPhone Żoliborz

Wymienię ekran iPhone Żoliborz

Wymienię szybkę iPhone Żoliborz

Wymiana szybki iPhone Żoliborz

Ekran do wymiany iPhone Żoliborz
Szybka do wymiany iPhone Żoliborz

Nasz iPhone jest bardzo ważnym urządzeniem do połączenia się z bliskimi, słuchania muzyki, dzwonienia, wysyłania i odbierania wiadomości, robienia zdjęć czy filmików, przeglądania maili, wiadomości, oglądania filmów, korzystania z różnych aplikacji, do używania portali społecznościowych czy zamawiania taksówki.

Co jeśli, ekran w naszym telefonie został przypadkiem stłuczony i korzystanie z naszego iPhone nie jest już tak przyjemne?

Wtedy, najlepiej dokonać wymiany ekranu, nie polecamy zwlekać zbyt długo z tą naprawą. Często zbita szybka w iPhonie doprowadza do innych usterek w twoim iPhonie, których naprawa jest już dużo droższa, a często i bardziej czasochłonna.

W naszym serwisie, posiadamy oryginalne części, jak i nieco tańsze, ale równie dobre zamienniki. Do swojej pracy, przykładamy się ze starannością i profesjonalizmem. Zapraszamy do naszego serwisu na ulicy Miedzianej 16 w Warszawie, nasz serwis Apple znajduje się w dogodnej lokalizacji. Z łatwością dojedziesz do nas z każdej dzielnicy Warszawy, Bemowa, Żoliborza czy Pragi Północ. Prócz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych, znajdujemy się pomiędzy dwoma stacjami metra, metro rondo ONZ oraz metro rondo Daszyńskiego. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu bądź kontakt telefoniczny albo mailowy.Wymiana ekranu iPhone Żoliborz Wymiana ekranu iPhone Żoliborz

Kontakt