Wymiana ekranu iPhone Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana ekranu iPhone Warszawa

Wymienię ekran iPhone Warszawa

Wymienię szybkę iPhone Warszawa

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Ekran do wymiany iPhone Warszawa
Szybka do wymiany iPhone Warszawa

Wymiana ekranu iPhone w Warszawie?

Twój iPhone przez chwilę nieuwagi iPhone wylądował na ziemi i teraz jego ekran przykrywa charakterystyczna dla zbicia szyby biała pajęczyna?

Wymiana ekranu w iPhonie, to najczęstsza usterka z jaką zgłaszają się do nas nasi klienci, w końcu wiele nie potrzeba, by zbić ekran. Wymiana ekranu w iPhonie jest bardzo szybka procedura i zwykle wykonujemy tego typu działania od ręki. Choć ze zbitą szybką da się dalej korzystać z telefonu, rekomendujemy jednak wymianę ekranu, eksploatację niesprawnego w pełni telefonu może doprowadzić do innych problemów, które niestety, ale będą dużo bardziej kosztowne w serwisie, jak wymiana całego wyświetlacza.

Nasz serwis mieści się praktycznie w samym centrum Warszawy, bo na ulicy Miedzianej 16 dlatego dojazd do nas powinien być prosty i przyjemny. Niezależnie czy mieszkasz na Woli, Pradze Północ czy Ursynowie. W naszym serwisie Apple, podejmiemy się naprawy twojego iPhone, niezależnie od tego jak skomplikowana i ciężka jest usterka. Niezależnie od tego, czy jest to zalany telefon, uszkodzona szybka, problemy z WiFi, Bluetooth czy uszkodzona bateria w telefonie, podejmiemy się naprawy. Wiemy, jak ważny jest w stu procentach sprawny smartfon w naszych czasach, dlatego spróbujemy naprawić problem jak najszybciej.Wymiana ekranu iPhone Warszawa Wymiana ekranu iPhone Warszawa

Kontakt