Wymiana ekranu iPhone Ochota

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana ekranu iPhone Ochota

Wymienię ekran iPhone Ochota

Wymienię szybkę iPhone Ochota

Wymiana szybki iPhone Ochota

Ekran do wymiany iPhone Ochota
Szybka do wymiany iPhone Ochota

Szukasz dobrego i taniego serwisu Apple blisko dzielnicy Ochota? Zapraszamy do serwisu iMasters, z przyjemnością podejmiemy się naprawy twojego sprzętu. Nasz serwis mieści się przy ulicy Miedzianej 16, w dzielnicy Wola. Dzięki świetnie skomunikowanej lokalizacji, dojedziesz do nas z łatwością, omijając przy tym męczące, Warszawskie korki.

 Zbitą szybkę w iPhonie wymienimy od ręki, naprawimy zalaną klawiaturę w iPhonie czy MacBooku, wymienimy obudowę, baterię, klawiaturę, matrycę. Zajmiemy się tak naprawdę każdą naprawą. Na każdą wymienioną część dajemy gwarancję, a i w ofercie mamy zarówno oryginalne części jak i zamienne części, równie dobrej jakości. To, którą wybierzesz, zależy od ciebie, choć naturalnie z przyjemnością i w tym doradzimy. Podejmiemy się wymiany szybki lub wyświetlacza w twoim iPhonie, wymianą baterii, naprawą gniazdka do ładowania, naprawą WiFi oraz Bluetooth, naprawą przycisku HOME. Zajmiemy się również wymianą płyty głównej w MacBooku, zalaną klawiaturą, problemami z baterią i każdą inną usterką, która ci się przytrafiła.

Jeszcze raz, zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego serwisu, nasi doświadczeni fachowcy z przyjemnością zajmą się twoim urządzeniem i zrobią wszystko co w ich mocy, aby ponownie działał w pełni sprawnie.Wymiana ekranu iPhone Ochota Wymiana ekranu iPhone Ochota

Kontakt