Wymiana ekranu iPhone Mokotów

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana ekranu iPhone Mokotów

Wymienię ekran iPhone Mokotów

Wymienię szybkę iPhone Mokotów

Wymiana szybki iPhone Mokotów

Ekran do wymiany iPhone Mokotów
Szybka do wymiany iPhone Mokotów

Wystarczy tylko chwila nierozwagi lub zwyczajne, złe zrządzenie losu i nasz telefon ląduje z głośnym hukiem na ziemii. Gdy podnosimy urządzenie z ziemi, z przerażeniem postrzegamy rozbicia na szkle, charakterystyczne, formujące się w pajęczą sieć  stłuczenia. Wymiana ekranu iPhone, to jeden z najczęstszych usterek, z którymi przychodzą do nas klienci.

Choć wydaje nam się to błaha usterka, nie należy jej bagatelizować. W końcu, rozbity ekran mocno osłabia telefon i może prowadzić do o wiele droższych napraw telefonu, jak chociażby wymiana wyświetlacza. W naszym serwisie iMasters, wymienisz swój ekran wymienisz praktycznie od ręki. Wyspecjalizowani, profesjonalni technicy zajmą się twoim sprzętem i już po chwili oddadzą ci w pełni sprawny telefon. W swojej ofercie posiadamy oryginalne szybki do iPhonów, oraz równie porządne, nieco tańsze zamienniki. Przy doborze ekranu, nasz zespół z pewnością doradzi co zrobić. Do każdego ekranu dajemy gwarancję.

Nasz serwis mieści się praktycznie w samym centrum Warszawy, przy ulicy Miedzianej 16. W naprawdę bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, bo pomiędzy dwoma stacjami metra (metro rondo Daszyńskiego oraz metro rondo ONZ) oraz w pobliżu wiele przystanków tramwajowych i autobusowych. Niezależnie czy jedziesz z Mokotowa, Pragi czy Ochoty, dojazd do nas powinien być szybki i przyjemny. Odwiedź nasz salon, bądź skontaktuj się z nami poprzez numer telefonu lub adres e mail!Wymiana ekranu iPhone Mokotów Wymiana ekranu iPhone Mokotów

Kontakt