Wymiana ekranu AppleWatch

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana ekranu AppleWatch

Ekran do wymiany AppleWatch

Wymienię ekran AppleWatch

Naprawa ekranu AppleWatch

Naprawię ekran w AppleWatchu
Zepsuty ekran AppleWatch

AppleWatch, to nie jest zwyczajny zegarek. To twój prywatny asystent do treningów i spraw codziennych. Za jego pomocą, poprzez szereg specjalnie stworzonych do tego aplikacji, możemy śledzić nasze postępy w treningu, a następnie analizować progresy. Prócz tego, niezwykle przydatną funkcją jest możliwość wykonywania połączeń alarmowych. Szczególnie, że często na treningi nie zabieramy telefonu, przez co w sytuacjach awaryjnych często nie mamy jak skomunikować się ze służbami specjalnymi, policją, pogotowiem czy strażą pożarną. AppleWatch nam to umożliwia!

Ten mały, choć trwały zegarek, również umożliwia nam zgrywanie muzyki. Dla miłośników treningów z muzyką w uszach, będzie to rewelacyjne i komfortowe rozwiązanie.

Ze względu na dość ‚ekstremalne’ życie AppleWatch, jest on narażony na częste usterki ekranu. Przypadkowe uderzenie, upadek podczas treningu, zbyt duże wystawienie na działanie deszczu i już, nasz ekran jest rozbity, albo przestaje działać.

W takim przypadku, najlepiej udać się do serwisu wyspecjalizowanego w naprawie sprzętu Apple.

W naszym serwisie iMasters, oferujemy profesjonalną naprawę twojego sprzętu z konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do naszego salonu, bądź kontakt telefoniczny lub mailowo.Wymiana ekranu AppleWatch Wymiana ekranu AppleWatch

Kontakt