Wymiana baterii Macbook Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana baterii Macbook Warszawa

Wymienię baterię MacBook Warszawa

Bateria do wymiany MacBook Warszawa

Wymienianie baterii MacBook Warszawa

Zepsuta bateria MacBook Warszawa
Zepsutą baterię MacBook Warszawa
Bateria w twoim MacBooku nie działa tak długo, jak na początku? Nie możesz wyjść z domu bez zasilacza? Nasz zespół fachowców od iMasters działający w samym sercu Warszawy zapewnia kompleksową diagnostykę i badanie stanu baterii przed jej wymianą, aby sprawdzić, czy zmniejszona żywotność baterii nie jest wywołana inną usterką. Po wcześniejszym umówieniu się odbierzesz swojego MacBooka jeszcze tego samego dnia.

Jako iMasters funkcjonujemy na terenie Warszawy od 2015 roku przy ulicy Miedzianej 16. Nasz punkt, znajdujący się między stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego, jest doskonale skomunikowany z innymi częściami stolicy poprzez bliskość infrastruktury tramwajowej oraz autobusowej. Poza wymianą baterii oferujemy także naprawy po zalaniu, naprawę płyt głównych oraz wymianę matrycy, dysku oraz klawiatury we wszystkich modelach MacBooka, włączając w to Air oraz Pro. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Dołącz już dziś do setek zadowolonych klientów iMasters.

Uwaga: zdarzają się przypadki modeli MacBooka, w których bateria zaczyna puchnąć w obudowie. Typowymi objawami jest wypchnięcie touchpada oraz rozepchanie obudowy. Używanie laptopa w takim stanie jest niezwykle ryzykowne, ponieważ bateria może się zapalić i wywołać pożar!

Wymiana baterii Macbook Warszawa Wymiana baterii Macbook Warszawa

Kontakt