Wymiana baterii iPhone Włochy

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana baterii iPhone Włochy

Wymiana baterii w iPhone Włochy

Zepsuta bateria iPhone Włochy

Wymienianie baterii iPhone Włochy

Bateria do wymiany iPhone Włochy
Wymienię baterię iPhone Włochy

Choć nasze iPhony są piękne, designerskie, nowoczesne i z całą pewnością, godne kupienia... Równocześnie, niezależnie od tego jak trwałe są, usterki jak w każdych innych telefonach, tutaj też występują. Jedną z takich usterek, z pewnością jest nie poprawnie funkcjonująca bateria. Nasz iPhone trzyma krócej niż powinien, przez co nam uprzykrza dość mocno życie.

Jeśli twoja bateria w iPhonie nie działa poprawnie, odwiedź nasz serwis Apple iMasters! W serwisie iMasters zachowujemy konkurencyjne ceny, bo dobrze wiemy, jak ważne jest posiadanie sprawnego telefonu. Na każdą wymienioną baterię w iPhonie dajemy gwarancję.. Sam proces wymiany baterii może zająć kilka godzin lub godzinę. W naszym serwisie, wymienimy ci zepsutą lub uszkodzoną baterię jak najstaranniej i jak najdokładniej. Twoim telefonem zajmą się nasi wyszkoleni, doświadczeni pracownicy. W iMasters, oddajesz telefon w dobre ręce.

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Nasz serwis mieści się w Warszawie, w środku centrum, bo tuż obok metra rondo ONZ oraz metra rondo Daszyńskiego - na ulicy Miedzianej 16. Dojazd do nas będzie prosty z każdej dzielnicy Warszawy, zarówno z Pragi Północ, Pragi Południe, Ursynowa czy z dzielnicy Włochy. Zapraszamy serdecznie!Wymiana baterii iPhone Włochy Wymiana baterii iPhone Włochy

Kontakt