Wymiana baterii iPhone Praga Południe

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana baterii iPhone Praga Południe

Wymiana baterii w iPhone Praga Południe

Zepsuta bateria iPhone Praga Południe

Wymienianie baterii iPhone Praga Południe

Bateria do wymiany iPhone Praga Południe
Wymienię baterię iPhone Praga Południe

W twoim iPhonie bateria rozładowuje się dużo szybciej niż powinna? Dopiero co odłączyłeś/odłączyła iPhone od ładowarki, a już ponad połowa baterii spadła. Najprawdopodobniej, masz problem z baterią. Może być to wynikiem wadliwej części, uszkodzenia mechanicznego, albo wynikającego z przegrzania. W końcu często pozostawiamy naszego iPhone na pełnym słońcu, będąc zupełnie nieświadomymi, jakie to szkodliwe jest dla naszego sprzętu. U nas, wymienisz baterię praktycznie od ręki! Dobrze wiemy jak w obecnych czasach ważny jest sprawny, w pełni funkcjonalny telefon. W końcu, używamy smartfona codziennie. Pełni on funkcję narzędzia do komunikowania się z innymi ludźmi, jest często dla nas niezbędnym artefaktem podczas pracy, czy po prostu, pomocnikiem przy sprawdzeniu informacji, prognozy pogody, kalendarza, zrobienia zdjęcia czy zapisania ważnej notatki.

Zapraszamy do serwisu iMasters! Do nas dotrzesz z łatwością z każdego krańca Warszawy, zarówno Mokotowa jak i Pragi Południe. Nasz salon mieści się między metro rondo Daszyńskiego, a metro rondo ONZ, więc z każdego zakątka Warszawy dojazd do nas nie powinien sprawiać problemu. Dzięki pobliskiemu metru, możemy tutaj przyjechać unikając zakorkowanych ulic.

W serwisie iMasters podejmujemy się naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek.Wymiana baterii iPhone Praga Południe Wymiana baterii iPhone Praga Południe

Kontakt