Wymiana baterii AppleWatch

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Wymiana baterii AppleWatch

Wymienię baterię AppleWatch

Bateria do wymiany AppleWatch

Zepsuta bateria AppleWatch

Naprawię baterię AppleWatch
Do naprawy bateria AppleWatch

AppleWatch, choć kojarzy nam się ze zwykłym zegarkiem... Jest czymś znacznie więcej. To nasz doskonały, codzienny asystent do przeróżnych spraw i prywatny motywator podczas treningów. Znajdziesz w nim szereg aplikacji do aktywności fizycznych, możesz w nich ustalać plan treningów i dokładnie analizować swoje postępy. Dzięki obecności kompasu czy pomiaru wysokości, będzie też świetnym towarzyszem, podczas wycieczek górskich. Również, za jego pomocą możesz wykonać połączenia alarmowe, co trzeba przyznać, może być czasami bardzo ważną funkcją. Szczególnie, gdy podczas treningu dosięgnie nas kontuzja, uniemożliwiająca poruszanie się. Na swoim AppleWatch, możesz również przechowywać muzykę, co też jest bardzo ważną funkcją, szczególnie dla tych, co nie wyobrażają sobie życia bez muzyki.

Co jeśli, bateria w twoim AppleWatch spada szybciej niż powinna? Dopiero co ładujesz swój zegarek, a już po chwili, podczas treningu, wyłącza się nagle. To może znaczyć uszkodzenie baterii. Mimo, jak bardzo trwały jest to sprzęt, usterka może się zdarzyć, szczególnie, że ten sprzęt jest narażony na częste przypadkowe uderzenia czy podczas niefortunnego upadku.

W naszym serwisie iMasters, pomożemy naprawić ci baterię w twoim AppleWatch. Poprzedzimy naprawę, dogłębną analizą sprzętu, aby wykluczyć inne przyczyny usterki. Oddając do serwisu swój zegarek AppleWatch, masz gwarancję, że trafi on w dobre ręce.Wymiana baterii AppleWatch Wymiana baterii AppleWatch

Kontakt