Touch ID naprawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Touch ID naprawa

Nie działający Touch ID

Zepsuty Touch ID

Naprawienie Touch ID

Popsuty Touch ID
Touch ID nie działa
Czytnik lini papilarnych Touch ID, po raz pierwszy pojawił się wraz z premierą iPhon'a 5s. Dzięki niemu, można w prostu sposób odblokować telefon poprzez przyłożenie palca do przycisku HOME. Jest to nie tylko pomocne w szybszym odblokowaniu telefonu, ale również zapewnia lepsze bezpieczeństwo i prywatność użytkownikowi. Jest on również często wykorzystywany do weryfikacji płatności czy podczas logowania do aplikacji mobilnej banku.

Co zrobić, jeżeli Touch ID przestał działać?

Wbrew pozorom, przyczyn może być bardzo wiele i niekoniecznie są one związane z naprawą w serwisie. Ponowna konfiguracja (skalibrowanie odciska palca) lub zwykłe przetarcie nawilżoną chusteczką może pomóc. Warto pamiętać, że sensor Touch ID jest narażony na ciągłe zabrudzenia z naszej strony. Dlatego ważne jest, by spróbować utrzymać go w czystości.

Jeśli pomimo przeczyszczenia i ponownej kalibracji czytnik dalej nie działa, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z serwisem Apple. Bardzo często, czytnik po długotrwałym korzystaniu straci sprawność i wymaga wymiany. W iMasters oferujemy kompleksową pomoc i naprawę twojego urządzenia, a również doradztwo ze strony naszych doświadczonych pracowników. Dzięki diagnozie, pomożemy Ci zrozumieć jaki jest problem, jak go rozwiązać i co robić, by w przyszłości uniknąć podobnych usterek.

Touch ID naprawa Touch ID naprawa

Kontakt