Serwis Macbook Wawer

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis Macbook Wawer

Serwisowanie Macbook Wawer

Serwis dla Macbook Wawer

Serwis do Macbook Wawer

Serwis Macbooków Wawer
Serwis dla Macbooków Wawer
Kto w dzisiejszych czasach nie używa laptopa? Są łatwo dostępnymi i niesamowicie użytecznymi urządzeniami, które niekiedy, służą nam do pracy czy na uczelnie. Szczególnie, gdy pracujemy jako graficy komputerowi bądź programiści. Dzięki naszemu MacBookowi, możemy nie tylko zajmować się firmowymi sprawami, ale również korzystamy z nich stricte, rozrywkowo. Oglądając filmy, przeglądając portale społecznościowe, czytamy wiadomości, sprawdzamy informacje. Dzięki laptopowi, jesteśmy bliżej tego, co się dzieje na świecie. W naszym serwisie dobrze wiemy, jak ważne posiadanie jest w pełni sprawnego komputera. 

Serwis iMasters działa na rynku od 2015 roku, zajmujemy się kompleksową naprawą urządzeń marki Apple, naprawą iPhonów, iPodów, Apple Watch, iMac, MacBooków. Podejmujemy się nawet najcięższych zleceń, jak komputery po ciężkim zalaniu. Zrobimy wszystko, aby twój sprzęt był znów sprawny. 

Serwis iMasters mieści się na ulicy Miedzianej 16, w świetnie skomunikowanym punkcie. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe, a dodatkowo nasz serwis znajduje się pomiędzy dwoma stacjami metra, metrem Rondo ONZ oraz metrem Rondo Daszyńskiego. Zanim jednak przystąpimy do działania, wykonamy bezpłatną diagnozę twojego urządzenia, aby upewnić się w czym dokładnie leży problem. Dodatkowo po każdej naprawie robimy specjalistyczne testy, aby być pewnymi w stu procentach, że twój sprzęt jest naprawiony i gotowy do użytku.

Serwis Macbook Wawer Serwis Macbook Wawer

Kontakt