Serwis Macbook Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis Macbook Warszawa

Serwisowanie Macbook Warszawa

Serwis dla Macbook Warszawa

Serwis do Macbook Warszawa

Serwis Macbooków Warszawa
Serwis dla Macbooków Warszawa
Masz problem z MacBookiem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z każdej dzielnicy? Zapraszamy do naszego serwisu iMasters, działamy na rynku od 2015 roku. Zajmujemy się naprawą MacBooków, iPodów, iPadów, iPhonów oraz Apple Watch Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, między dwoma stacjami metra: metrem Rondo ONZ oraz metrem Rondo Daszyńskiego. W okolicy znajdują się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a nieopodal - stacja kolejowa. Zajmujemy się między innymi:

Wymiana baterii /MacBook

Jeśli twój MacBook zbyt szybko się przegrzewa, zawiesza się podczas użytkowania, a dodatkowo bateria trzyma bardzo krótko, bądź po odłączeniu od zasilania laptop się wyłącza, najwyraźniej czeka cię wymiana baterii w komputerze. Średnio, bateria w MacBooku działa przez 10000 cykli, czyli okres 2-3 lat. Po tym czasie, należałoby wymienić baterię na nową. Dzięki temu twój laptop będzie działał dużo sprawniej, szybciej i korzystanie z MacBooka z pewnością będzie dużo przyjemniejsze.

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie. 

Serwis Macbook Warszawa Serwis Macbook Warszawa

Kontakt