Serwis Macbook Śródmieście

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis Macbook Śródmieście

Serwisowanie Macbook Śródmieście

Serwis dla Macbook Śródmieście

Serwis do Macbook Śródmieście

Serwis Macbooków Śródmieście
Serwis dla Macbooków Śródmieście
Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu w pobliżu dzielnicy Śródmieście, dobrze trafiłeś/trafiłaś! Nasz punkt znajduje się w miejscu doskonale skomunikowanym z resztą Warszawy, na ulicy Miedzianej 16. Dojazd do naszego serwisu jest prosty nie tylko ze Śródmieścia i Woli, ale również z Bemowa, Ochoty, Pragi Północ czy Targówka. Serwis iMasters zlokalizowany jest, pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego, zapewniając pełną infrastrukturę tramwajową i autobusową z dowolnego miejsca w stolicy. iMasters oferuje również kompleksową i tanią naprawę urządzeń marki Apple, MacBook, iMac, Apple Watch, iPhone, iPad, iPod. 

Podejmiemy się, nawet najtrudniejszych zleceń. Nie tylko wymienimy szybkę w twoim telefonie, ale również naprawimy twojego MacBooka po zalaniu, naprawimy płytę główną, wymienimy baterię na nową, wyczyścimy twoje urządzenie oraz podejmiemy się innych napraw twojego urządzenia marki Apple. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług, jeśli potrzebujesz taniego oraz szybkiego rozwiązania i dołączenia do setek zadowolonych klientów iMasters. Działamy na terenie Warszawy od 2015 roku, zapraszamy serdecznie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Serwis Macbook Śródmieście Serwis Macbook Śródmieście

Kontakt