Serwis Macbook Bielany

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis Macbook Bielany

Serwisowanie Macbook Bielany

Serwis dla Macbook Bielany

Serwis do Macbook Bielany

Serwis Macbooków Bielany
Serwis dla Macbooków Bielany
Serwis iMasters znajduje się pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego przy ulicy Miedzianej 16. Jest on doskonale skomunikowany z innymi częściami Warszawy, a dojazd do naszego serwisu jest komfortowy niezależnie od tego, gdzie żyjesz, pracujesz czy się uczysz. Jest to Praga Północ, Targówek, Bielany? Od nas wszędzie jest blisko! Ponadto, specjalizujemy się w naprawach wyłącznie produktów Apple, więc niezależnie od modelu czy roku produkcji, odpowiednio zaopiekujemy się twoim MacBookiem i oddamy go w stanie idealnym. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego naprawę i wymianę twojego sprzętu traktujemy indywidualnie. Nie ma dla nas wyjątków.. Zajmujemy się między innymi:

Wymianą klawiatury:

Twoja klawiatura nie działa poprawnie? Niektóre przyciski ciężko się wciska, klawisze odpadają, albo przestają reagować. Często też usterki związane z niesprawną klawiaturą wynikają z wcześniejszego zalania. Wymienimy klawiaturę w twoim laptopie, niezależnie od tego jaki model posiadasz. Wymienimy klawiaturę zarówno w modelu Air, Pro, przy 15”, 13”, 17”. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu iMasters. Z przyjemnością podejmiemy się naprawy twojego urządzenia, niezależnie od tego jaka usterka cię spotkała.

Serwis Macbook Bielany Serwis Macbook Bielany

Kontakt