Serwis iPhone Praga Południe

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis iPhone Praga Południe  

Serwis iPhone w Praga Południe

Serwis dla iPhone Praga Południe  

Serwis iPhonów Praga Południe  

Serwis dla iPhona Praga Południe  
Serwisowanie iPhone Praga Południe
iMasters to gwarancja najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalną, fachową obsług, jak najkrótszy czas naprawy oraz najlepsze zamienniki bądź oryginalne części. Odwiedź nasz salon na ulicy Miedzianej 16 w Warszawie, a my z przyjemnością podejmiemy się naprawy twojego urządzenia marki Apple.

A może, pękła szybka podczas niefortunnego upadku? Tutaj, też nie warto zwlekać zbyt długo z wymienieniem szkła w twoim telefonie. Choć dalej możliwe jest bezproblemowe korzystanie z iPhone, po czasie może dojść do uszkodzenia wyświetlacza, co znacznie podwyższy koszt naprawy. 

Może, twój telefon ma zupełnie inną usterkę? Niezależnie od tego, co spotkało twojego smartfona, w naszym serwisie podejmiemy się każdej naprawy, nawet tej najbardziej skomplikowanej. Satysfakcja i zadowolenie klientów, to dla nas sprawa najwyższej wagi. Dlatego, jeśli twój telefon sprawia problemy, zapraszamy do naszego serwisu. Niezależnie, czy mieszkasz na Pradze Południe czy na Ochocie, dojazd do naszego serwisu będzie banalnie prosty, znajdujemy się pomiędzy metrem ONZ i Rondem Daszyńskiego, co w przypadku odwiedzenia salonu, pozwoli uniknąć korków, szczególnie w godzinach szczytu. Zapraszamy serdecznie! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Serwis iPhone Praga Południe   Serwis iPhone Praga Południe  

Kontakt