Serwis iPad Targówek

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis iPad Targówek

Serwis iPada Targówek

Serwis dla iPada Targówek

Serwis do iPadów Targówek

Serwisowanie iPada Targówek
Serwisowanie  dla iPadów Targówek
Witamy w naszym serwisie Apple, działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego!

Masz problem ze swoim iPadem? Twój tablet nagle przestał działać i nie jesteś pewien, co mu dolega? Bateria pada z prędkością światła, WiFi przestało nagle działać, twoja karta SIM tajemniczo zniknęła, choć dobrze wiesz że znajduje się w środku czy też twój iPad przypadkiem został zalany, podczas niefortunnego wypadku i położenie go na ziarenkach ryżu niewiele dało?

...A może już udało Ci się zdiagnozować usterkę, przy pomocy wujka Google, ale nie jesteś pewien co dalej powinieneś właściwie z tym wszystkim zrobić?

Nasz punkt znajduje się w miejscu doskonale skomunikowanym z resztą Warszawy, na ulicy Miedzianej 16. Dojazd do naszego serwisu jest komfortowy niezależnie od tego, w której dzielnicy żyjesz, pracujesz lub uczysz się – Żoliborz, Wilanów czy Praga Południe. Serwis iMasters zlokalizowany jest, pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego, oferując także infrastrukturę tramwajową oraz autobusową z dowolnego miejsca w stolicy. iMasters znane jest z kompleksowej i taniej naprawy urządzeń iPad w wersji podstawowej, Pro, Air oraz mini. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i dołączenia do setek zadowolonych klientów iMasters.

Serwis iPad Targówek Serwis iPad Targówek

Kontakt