Serwis iPad Śródmieście

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis iPad Śródmieście

Serwis iPada Śródmieście

Serwis dla iPada Śródmieście

Serwis do iPadów Śródmieście

Serwisowanie iPada Śródmieście
Serwisowanie  dla iPadów Śródmieście
Twój iPad wadliwie wyświetla obraz? Wyświetla logo Apple i nie reaguje na dotyk? Bateria w iPadzie rozładowuje się zaskakująco szybko?A może iPad się nie włącza, albo bateria nie chce się naładować? Twój tablet przypadkiem został zalany i teraz się zacina bądź w ogóle nie chce działać? Bluetooth lub Wifi przerywają bądź zupełnie odmówiły posłuszeństwa? A może masz inny problem związany ze swoim urządzeniem marki Apple?

Wszystkie te rzeczy zapewnia wyszkolony zespół iMasters, który nawet podczas jednego dnia przywróci twój sprzęt do stanu sprzed usterki i udzieli gwarancji na naprawiony sprzęt nawet do 12 miesięcy.

Nasz punkt znajduje się w miejscu doskonale skomunikowanym z resztą Warszawy, na ulicy Miedzianej 16. Dojazd do serwisu iMasters jest komfortowy ze względu na lokalizację przy granicy dzielnic Wola oraz Śródmieście, pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego. Zespół specjalistów od iMasters serdecznie zaprasza do skorzystania z usług kompleksowej i taniej naprawy urządzeń iPad w wersji podstawowej, Pro, Air oraz mini. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oferujemy szybkie i niedrogie rozwiązania oraz dołączenie do usatysfakcjonowanych klientów iMasters.

Serwis iPad Śródmieście Serwis iPad Śródmieście

Kontakt