Serwis iPad Praga Północ

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis iPad Praga Północ

Serwis iPada Praga Północ

Serwis dla iPada Praga Północ

Serwis do iPadów Praga Północ

Serwisowanie iPada Praga Północ
Serwisowanie  dla iPadów Praga Północ
Serwis iMasters znajduje się pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego przy ulicy Miedzianej 16. Jest on doskonale skomunikowany z innymi częściami Warszawy, a dojazd do naszego serwisu jest komfortowy z każdej dzielnicy, obejmując zarówno Wilanów, Wawer, jak i Pragi Północ. Ekipa profesjonalistów od iMasters działa od 2015 roku, zapewniając kompleksowe usługi diagnostyczne oraz naprawcze w podstawowych wersjach iPadów, oraz wersji Air, Pro oraz mini. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do setek zadowolonych klientów.

Nie wiesz, dlaczego twój iPad wyłącza się pomimo naładowanej baterii? Chcesz wymienić ją samodzielnie, lecz nie wiesz jak się do tego zabrać? Twój iPad był w etui, w którym się przegrzewał? Nie możesz na nim grać bez podłączania co chwilę do prądu? W twoim iPhone została zbita szybka? Liczba wskazanych cykli ładowania przekroczyła maksymalną liczbę dla twojego modelu MacBooka? Nie możesz używać MacBooka w podróży bez potrzeby doładowywania? Nie możesz korzystać z MacBooka poza domem bez zasilacza? 

Niezależnie, na czym polega twój problem, w naszym serwisie iMasters z pewnością go rozwiążemy! Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu bądź kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Serwis iPad Praga Północ Serwis iPad Praga Północ

Kontakt