Serwis iPad Bielany

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis iPad Bielany

Serwis iPada Bielany

Serwis dla iPada Bielany

Serwis do iPadów Bielany

Serwisowanie iPada Bielany
Serwisowanie  dla iPadów Bielany
Witamy na stronie profesjonalnego serwisu Apple, iMasters! Istniejemy na rynku od 2015 i od tego czasu, pomogliśmy już setkom klientów.

Urządzenia Apple iPad, często ulegają różnym usterkom. Najbardziej popularną jest stłuczenie ekranu, ze względu na dużą powierzchnię iPada. Jest on urządzeniem, które mieści w sobie funkcję iPhone'a, choć charakteryzuje się znacznie większym ekranem. O stłuczenie szybki, jest naprawdę prosto. Wystarczy niepoprawnie odłożyć iPada na bok, przypadkiem opuścić go z rąk. Aby nieco ‘uchronić’ nasz iPad przez zbiciem szybki, zalecamy zakup specjalnego pokrowca.

Jeśli jednak już zdarzy wam się stłuc szybkę w iPadzie, zapraszamy do naszego serwisu!

Serwis iMasters znajduje się przy ulicy Miedzianej 16, pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego i jest doskonale skomunikowany z innymi częściami Warszawy. Dojazd do naszego serwisu jest komfortowy niezależnie od tego, w której przebywasz dzielnicy – Bielany, Rembertów czy Ursynów. Zespół profesjonalistów od iMasters działa na terenie Warszawy od 2015 roku, zapewniając kompleksowe usługi diagnostyczne oraz naprawcze w podstawowych wersjach iPadów, oraz wersji Air, Pro oraz mini nawet w ciągu jednego dnia, udzielając nawet 12 miesięcy gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do setek zadowolonych klientów.

Serwis iPad Bielany Serwis iPad Bielany

Kontakt