Serwis Apple Targówek


Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Serwis Apple Targówek

Serwis Apple Targówek

Serwis dla Apple Targówek

Serwis Apple Targówek

Serwisowanie dla Apple Targówek
Serwisowanie Apple Warszawa

Sprzęty marki Apple to jedne z obecnie bardziej popularnych urządzeń na świecie. Logotypu Apple z charakterystycznym  nadgryzionym jabłkiem ciężko nie rozpoznać. Mimo jednak, iż jest to bardzo dobra firma, jak przy każdych urządzenia - czasami mogą wystąpić usterki czy problemy techniczne.

Kiedy odblokowujesz swojego iPhone, AppleWatch lub iPada, z przerażeniem dostrzegasz że dotyk w twoim sprzęcie nie działa mimo usilnych prób wywołania reakcji? Może to oznaczać niezwykle uprzykrzającą życie usterkę, która jest do naprawy w serwisie - nie działający dotyk w twoim urządzeniu. Jeśli na powyższych urządzeniach również nie działa przycisk HOME (co bywa dość częstym problemem Apple przez zbyt dużą eksploatację urządzenia), wtedy również wizyta w salonie będzie konieczna.

W naszym serwisie iMasters, wyszkoleni specjaliści zajmą się twoim sprzętem marki Apple i zrobią co w ich mocy, żeby Twoje urządzenia były działające i w pełni sprawne. Nasz serwis mieści się w centrum Warszawy przy ulicy Miedzianej 16, dojedziesz tu bez problemu zarówno z Ursynowa, jak i Targówka czy Białołęki. Nasza lokalizacja jest świetnie skomunikowana z całą Warszawą. Zapraszamy do wizyty osobistej bądź kontaktu poprzez telefon lub maila.Serwis Apple Targówek
 Serwis Apple Targówek


Kontakt