Oryginalny ekran iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Oryginalny ekran iPhone

Oryginalny ekran w iPhonie

Oryginalny ekran do iPhona

Oryginalne części iPhone

Oryginalny wyświetlacz iPhone
Autoryzowany ekran iPhone

Moment nierozwagi lub zwyczajne, złe zrządzenie losu i nasz telefon ląduje z głuchym łoskotem na podłodze. Gdy podnosimy urządzenie z ziemi, z przerażeniem spostrzegamy rozbicia na szkle. Wymiana ekranu iPhone, to jeden z najczęstszych usterek, z którymi przychodzą do nas klienci.

Dlaczego warto przynieść swojego smartfona do serwisu jak najszybciej?

Wiele osób bagatelizuje problem i odkłada wymianę szyby na ‚jutro’. Warto jednak pamiętać, że rozbita szybka mocno osłabia wyświetlacz i może doprowadzić do poważnych uszkodzeń, a co za tym idzie - również cena naprawy będzie wynosiła dużo więcej.

W naszym serwisie iMasters, wymienisz swój ekran wymienisz praktycznie od ręki. Wyspecjalizowani, profesjonalni technicy zajmą się twoim sprzętem i już po chwili oddadzą ci w pełni sprawny telefon. W swojej ofercie posiadamy oryginalne szybki do iPhonów, oraz równie porządne, nieco tańsze zamienniki. Przy doborze ekranu, nasz zespół z pewnością doradzi co zrobić. Do każdego ekranu dajemy gwarancję.

W iMasters, otrzymasz również profesjonalne doradztwo i przeprowadzimy odpowiednią analizę twojego sprzętu. Nasz serwis mieści się praktycznie w samym centrum Warszawy, przy ulicy Miedzianej 16. Odwiedź nasz salon, bądź skontaktuj się z nami poprzez numer telefonu lub adres email!Oryginalny ekran iPhone Oryginalny ekran iPhone

Kontakt