Oryginalna bateria iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Oryginalna bateria iPhone

Oryginalną baterię iPhone

Wymiana oryginalna bateria iPhone

IPhone z oryginalną baterią

Firmowa bateria iPhone
Bateria iPhone autoryzowana

Choć niedawno twój telefon był odłączony od ładowarki, zauważasz, że bateria spada szybciej niż powinna i już po chwili dostrzegasz czerwoną kreskę obok ikonki baterii, mimo, że praktycznie iPhone nie był używany?

To może oznaczać usterkę baterii, jej zużycie i najwyraźniej, potrzebuje wymiany.

W serwisie iMasters, zanim przystąpimy do wymiany baterii w twoim telefonie, poprzedzimy to dogłębną analizą, aby wykluczyć inne powody, które mogły wpłynąć na problemy z baterią.

W naszym serwisie, naprawimy twoją baterię. Posiadamy oryginalne części, które zagwarantują ci dłuższe życie nowej baterii w twoim iPhonie. Dodatkowo, otrzymasz od nas gwarancję. Czas realizacji, pomimo skomplikowanej procedury, może potrwać nawet do trzydziestu minut! Specjaliści w naszym serwisie przeprowadzą najpierw dokładną analizę, a następnie przystąpią do naprawy twojego iPhone. Mimo, że jest to trudny proces, który wymaga ogromu doświadczenia - możesz nam zaufać. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, cechuje ich niesamowita precyzja i staranność. Dlatego oddając telefon do naprawy do naszego serwisu, możesz być pewien/pewna, że twój sprzęt trafił w dobre ręce.

Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie, przy ulicy Miedzianej 16.Oryginalna bateria iPhone Oryginalna bateria iPhone

Kontakt