Oryginalna bateria iPad

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Oryginalna bateria iPad

Oryginalna bateria w iPadzie

Oryginalna bateria do iPada

Autoryzowana bateria iPad

Bateria iPad od producenta
Baterię oryginalną w iPadzie

Po jakimś czasie zauważasz, że bateria w twoim iPadzie spada w zatrważającym tempie? Choć, dopiero co ładowałeś/ładowałaś swój sprzęt, już po chwili pokazuje tylko kilka procent naładowania baterii?

Po długim czasie eksploatowania sprzętu, bateria się zużywa i zwyczajnie, zaczyna szybciej się rozładowywać. Często też, problemy z baterią w iPadzie wynikają z uszkodzenia mechanicznego, na przykład po upadku sprzętu bądź uderzeniu lub zbyt gwałtownym odłożeniu na bok. Ważne jest, by nasz sprzęt traktować delikatnie, z należytą czułością, tak by zminimalizować ewentualne przypadkowe wypadki. Jednak, jak wiadomo, w życiu bywa różnie. Dlatego, jeśli zauważysz w swoim iPadzie problem z baterią, nie zwlekaj, zgłoś się do serwisu! Tylko szybka reakcja, może zminimalizować koszta naprawy.

W naszym serwisie iMasters, zanim przystąpimy do wymiany baterii, najpierw dokładnie przebadamy twój sprzęt, aby wykluczyć inne przyczyny, męczącego twój telefon problemu. W swojej ofercie posiadamy oryginalne baterie do iPada i tańsze, choć równie dobre zamienniki. Nasz serwis mieści się przy ulicy Miedzianej 16, w samym centrum Warszawy. Zapraszamy!

Zajmujemy się kompleksową naprawą iPhone, iPadów, iWatch i komputerów marki Apple.Oryginalna bateria iPad Oryginalna bateria iPad

Kontakt