Naprawa Macbook Wesoła

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Wesoła

Naprawię Macbook Wesoła

Macbook do naprawy Wesoła

Uszkodzony Macbook Wesoła

Zepsuty Macbook Wesoła
Naprawienie Macbooka Wesoła
Masz problem z MacBook’iem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z Wesołej? Zapraszamy do iMasters. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, między dwoma stacjami metra: metrem Rondo ONZ oraz metrem Rondo Daszyńskiego. W okolicy znajdują się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a nieopodal - stacja kolejowa. Zajmujemy się między innymi:

Wymianą dysku SSD w twoim MacBooku

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swoim MacBooku do magazynowania danych, wymiana dysku SSD będzie najlepszym rozwiązaniem. W końcu, nie każdy chce kolekcjonować przenośne dyski twarde i pendrivy. Powodów potrzeby powiększenia dysku SSD może być wiele. Zbyt mało miejsca na dodatkowe aplikacje i programy, brak wolnej przestrzeni na prywatne zdjęcia, filmy, dokumenty. Dużo wolnego miejsca jest też niekiedy potrzebne do pracy, grafików czy programistów. W serwisie iMasters nie tylko wymienimy twój dysk SSD na nowy, o znacznie większej pojemności, ale również na twoje życzenie przeniesiemy dane na nowy dysk. 

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie. 

Naprawa Macbook Wesoła Naprawa Macbook Wesoła

Kontakt