Naprawa Macbook Wawer

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Wawer

Naprawię Macbook Wawer

Macbook do naprawy Wawer

Uszkodzony Macbook Wawer

Zepsuty Macbook Wawer
Naprawienie Macbooka Wawer
Masz problem z MacBook’iem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z dzielnicy Wawer? Zapraszamy do iMasters. Zajmujemy się między innymi:

Wymianą matrycy w MacBooku

Matrycę w MacBooku jest bardzo powszechną usterką, z jaką przychodzą do nas klienci. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, by doszło do tragedi. Zbyt agresywne odłożenie MacBooka na biurko, upuszczenie komputera, przez przewożenie MacBooka w torbie lub plecaku i przypadkowe uderzenie nim o coś. Równie powszechnymi przyczynami jest uszkodzenie wyświetlacza w Mac’u przez kontakt z cieczą (zalanie laptopa) czy starcie powłoki antyrefleksyjnej. W naszym serwisie wymiana matrycy może zająć około 2-3 godzin, a w zależności od rodzaju i modelu MacBooka, proponujemy różne rodzaje montażu. Wymianę samej matrycy przy zachowaniu górnej pokrywy, montaż oryginalnego skrzydła z demontażu lub zamontowanie nowego oryginalnego skrzydła. Na każdą wymienioną matrycę, dajemy naszym klientom gwarancję. 

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie.

Naprawa Macbook Wawer Naprawa Macbook Wawer

Kontakt