Naprawa Macbook Ursus

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Ursus

Naprawię Macbook Ursus

Macbook do naprawy Ursus

Uszkodzony Macbook Ursus

Zepsuty Macbook Ursus
Naprawienie Macbooka Ursus
Masz problem z MacBook’iem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z dzielnicy Ursus? Zapraszamy do iMasters. Zajmujemy się między innymi:

Czyszczeniem twojego MacBooka

Czyszczenie wewnętrzne MacBooka to standardowa czynność, która powinna być wykonywana przynajmniej raz na dwa, trzy lata. W twoim MacBooku przez lata użytkowania odkładają się przeróżne pyłki, drobinki kurzu, zanieczyszczenia wynikające z przewożenia MacBoooka w lekko zanieczyszczonych plecakach, torbach. Na zanieczyszczenie ma również wpływ jedzenie przy laptopie czy palenie papierosów (popiół), a także wszelkiej maści włosy czy sierść zwierząt. Zbyt duże zanieczyszczenie MacBooka może prowadzić do uszkodzenia płyty głównej, wentylatorów, uszkodzenia układu graficznego czy innych wewnętrznych komponentów. Prowadzi to do spadku wydajności MacBooka, komputer szybciej się przegrzewa. Jak rozpoznać, że nasz MacBook definitywnie potrzebuje czyszczenia? Zbyt głośna praca wentylatorów, laptop, który zbyt szybko osiąga wysokie temperatury czy powolne działania systemu (lub częste zawieszanie się komputera). Czyszczenie MacBooka to stosunkowo tania procedura.

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie.

Naprawa Macbook Ursus Naprawa Macbook Ursus

Kontakt