Naprawa Macbook Rembertów

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Rembertów

Naprawię Macbook Rembertów

Macbook do naprawy Rembertów

Uszkodzony Macbook Rembertów

Zepsuty Macbook Rembertów
Naprawienie Macbooka Rembertów
Masz problem z MacBook’iem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z Rembertowa? Zapraszamy do iMasters. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, między dwoma stacjami metra: metrem Rondo ONZ oraz metrem Rondo Daszyńskiego. W okolicy znajdują się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a nieopodal - stacja kolejowa. Zajmujemy się między innymi:

Wymianą baterii w MacBook Pro i Macbook Air

Kiedy należy wymienić baterię w twoim Macbooku? Standardowo, baterię w Macbook wymienia się po przekroczeniu 1000 cykli ładowań, czyli po około 2-3 latach od nabycia MacBooka. Jak rozpoznać, problemy z baterią? Twój MacBook przegrzewa się w zatrważającym tempie, bateria trzyma jedynie 4-5 godzin bez ładowarki, albo nie jest w stanie komputer działać bez podłączenia do prądu. W ekstremalnych przypadkach, laptop w ogóle nie chce się włączyć. W naszym serwisie wymienisz baterię na oryginalną, bądź nieco tańszy, choć równie dobry zamiennik. Do każdej baterii dajemy gwarancję.

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie.

Naprawa Macbook Rembertów Naprawa Macbook Rembertów

Kontakt