Naprawa Macbook Praga Południe

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Praga Południe

Naprawię MacBook Praga Południe

Naprawy MacBooków Praga Południe

Naprawianie MacBooków Praga Południe

Naprawa MacBooka Praga Południe
Naprawianie MacBook Praga Południe
Twój MacBook nie działa prawidłowo?

Witamy na stronie serwisu iMasters, zajmujemy się kompleksową naprawą urządzeń marki Apple. Niezależnie, czy twój komputer został przypadkiem zalany, pękła matryca, chcesz wymienić dysk SSD, nie działa WiFi/Bluetooth a może masz problemy z baterią czy płytą główną, w naszym serwisie postaramy się tobie pomóc. W naszym serwisie, pracują profesjonaliści-miłośnicy urządzeń Apple, więc oddając nam swój sprzęt, oddajesz go w godne zaufania ręce. 

Serwis iMasters znajduje się pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego przy ulicy Miedzianej 16. Jest doskonale skomunikowany z innymi częściami Warszawy, a dojazd do naszego serwisu jest wygodny niezależnie od tego, w której przebywasz dzielnicy – Praga Południe, Śródmieście czy Mokotów. Ekipa profesjonalistów od iMasters działa na terenie Warszawy od 2015 roku, zapewniając kompleksowe usługi diagnostyczne oraz naprawcze dla urządzeń Apple. Naprawiając MacBooka, iPada, iPoda, iPhone'a czy Apple Watch u nas, dostaniesz sprzęt z powrotem nawet tego samego dnia, wraz z gwarancją. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Podołamy każdemu zadaniu, nic nie jest nam straszne! Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. 

Naprawa Macbook Praga Południe Naprawa Macbook Praga Południe

Kontakt