Naprawa Macbook Praga Północ

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Praga Północ

Naprawię Macbook Praga Północ

Macbook do naprawy Praga Północ

Uszkodzony Macbook Praga Północ

Zepsuty Macbook Praga Północ
Naprawienie Macbooka Praga Północ
Masz problem z MacBookiem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z Pragi Północ? Zapraszamy do iMasters. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, między dwoma stacjami metra: metrem Rondo ONZ oraz metrem Rondo Daszyńskiego. W okolicy znajdują się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a nieopodal - stacja kolejowa. Zajmujemy się między innymi:

Naprawą/czyszczeniem zalanego MacBooka

Chwila nieuwagi i przypadkiem potrącona łokciem szklanka wraz z całą zawartością ląduje na klawiaturze naszego MacBooka… Zalany MacBook to niezwykle powszechny problem z którym przychodzą do nas nasi klienci. Jeśli zalałeś swój komputer, w pierwszej kolejności wyłącz MacBooka i odłącz swoje urządzenie od prądu. Pozostawianie go włączonego i podłączonego do prądu, może prowadzić do bardzo poważnych i nieodwracalnych uszkodzeń! Nie wkładaj swojego laptopa do miski z ryżem, ani tym bardziej nie próbuj go suszyć za pomocą suszarki czy grzejnika - możesz w ten sposób uszkodzić baterię i płytę główną. Najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie serwisu Apple.

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie

Naprawa Macbook Praga Północ Naprawa Macbook Praga Północ

Kontakt