Naprawa Macbook Mokotów

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Mokotów

Naprawię Macbook Mokotów

Macbook do naprawy Mokotów

Uszkodzony Macbook Mokotów

Zepsuty Macbook Mokotów
Naprawienie Macbooka Mokotów
Nasz smartfon, komputer czy inne urządzenia, towarzyszą nam każdego dnia. Za ich pomocą, możemy przeglądać social media, odbierać maile, pisać i wysyłać wiadomości SMS, oglądać seriale, grać w gry, instalować aplikację do nauki języków - właściwie, dzięki smartfonowi, tabletowi czy laptopowi możemy robić wszystko. Często też, nasze laptopy są też naszym narzędziem pracy, dlatego, kiedy nasz Macbook zaczyna szwankować, możemy popaść w niezłą panikę. Najważniejsze jednak w takiej sytuacji, jest zachowanie spokoju.

Twój Macbook wydaje dziwne, piszczące dźwięki? Problemy może być płyta główna, wtedy konieczna będzie wizyta w serwisie. Jeśli twój Macbook został zalany przez niefortunny wypadek, jak najszybciej wyłącz laptopa i odepnij od sieci. Nie próbuj suszyć komputera na własną rękę za pomocą suszarki czy kaloryfera, możesz w ten sposób uszkodzić płytę główną bądź baterię. W takim przypadku najlepiej wyłączony Macbook odnieść do serwisu. Tylko w ten sposób możesz go uratować przed innymi zniszczeniami. 

Z tymi, jak i z innymi usterkami, które spotkały twoje urządzenia Apple, przyjdź do naszego serwisu. Serwis iMasters znajduje się na ulicy Miedzianej 16, tuż obok wielu przystanków tramwajowych, autobusowych oraz linii metra. Dojazd do nas powinien być bezproblemowy, z praktycznie każdej dzielnicy Warszawy, z Mokotowa, Woli czy Śródmieścia.

Naprawa Macbook Mokotów Naprawa Macbook Mokotów

Kontakt