Naprawa Macbook Bielany

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Bielany

Naprawię Macbook Bielany

Macbook do naprawy Bielany

Uszkodzony Macbook Bielany

Zepsuty Macbook Bielany
Naprawienie Macbooka Bielany
Twój Macbook znowu nie działa sprawnie? Zapraszamy do serwisu iMasters, z przyjemnością pomożemy ci przywrócić twojego Macbooka do sprawnego stanu!

Dobrze wiemy, jak ważną rolę w obecnych czasach odgrywa komputer. Jest to nie tylko narzędzie, dzięki któremu czerpiemy rozrywkę grając w gry, oglądając filmy, surfując po internecie, czy spędzając czas na portalach społecznościowych, ale dla wielu z was jest to również niezastąpione narzędzie pracy. Mając to na uwadze, w naszym serwisie podejmiemy się każdego, nawet tego najbardziej skomplikowanego zlecenia i od razu przystąpimy do pracy, aby jak najszybciej móc zwrócić ci w pełni sprawny sprzęt (Przed przystąpieniem do naprawy wykonany bezpłatną diagnozę twojego urządzenia, aby być w 100% pewnym, gdzie leży źródło problemu). Prócz naprawy Macbooków, zajmujemy się również naprawą innych urządzeń marki Apple.

Zapraszamy do naszego serwisu iMasters, znajdujemy się na ulicy Miedzianej 16 w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Dookoła znajdują się liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe, a dodatkowo serwis mieści się pomiędzy dwoma stacjami metra. Metrem rondo ONZ oraz metrem rondo Daszyńskiego. Dojazd do nas nie powinien sprawić najmniejszego problemu, niezależnie od tego czy jedziesz do nas z Bielan, Żoliborza, Ursynowa czy Białołęki.

Naprawa Macbook Bielany Naprawa Macbook Bielany

Kontakt