Naprawa Macbook Bemowo

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa Macbook Bemowo

Naprawię Macbook Bemowo

Macbook do naprawy Bemowo

Uszkodzony Macbook Bemowo

Zepsuty Macbook Bemowo
Naprawienie Macbooka Bemowo
Masz problem z MacBook’iem i szukasz sprawdzonego serwisu Apple na terenie Warszawy z dogodnym dojazdem z dzielnicy Bemowo? Zapraszamy do iMasters. Zajmujemy się między innymi:

Wymianą baterii w MacBook

Bateria w twoim MacBook’u krótko trzyma? Już po kilku godzinach od pełnego naładowania, twój laptop wyłącza się? Przegrzewa się? A może, nie jest w stanie działać bez podłączenia do ładowarki? W naszym serwisie, wymienimy baterię w twoim MacBooku w około 2 godziny po dostarczeniu nam sprzętu. Na każdą wymienioną baterię udzielamy gwarancji.

Naprawą płyty głównej

Uszkodzenia płyty głównej to bardzo powszechny i dość częsty problem, z jakim zgłaszają się do nas nasi klienci. Może do zepsucia płyty głównej dojść poprzez uszkodzenie spowodowanym nieprawidłowym działaniem baterii, z powodu przegrzania, po zalaniu czy uszkodzeniu karty graficznej GPU. Uszkodzenie płyty głównej objawia się dziwnym piszczeniem komputera podczas włączania, lub nie uruchamianiu się komputera. W takim przypadku, po uszkodzeniu tak ważnego komponentu w twoim komputerze, jedynym wyjściem będzie naprawa płyty głównej w serwisie Apple.

Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy, najpierw przeprowadzamy dokładną, bezpłatną analizę twojego sprzętu oraz ustalamy kosztorys. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu iMasters na ulicę Miedzianą 16 w Warszawie.

Naprawa Macbook Bemowo Naprawa Macbook Bemowo

Kontakt