Naprawa iPad Warszawa

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa iPad Warszawa

IPad do naprawy Warszawa

Naprawię iPada Warszawa

Naprawianie iPad Warszawa

Naprawianie iPadów Warszawa
Naprawa dla iPada Warszawa
Tuż obok najczęstszego powodu odwiedzin naszego salony, czyli zbitej szybki, tuż obok w rankingu najbardziej popularnych problemów z tabletem marki Apple jest zdecydowanie uszkodzony / zbity wyświetlacz. Tak jak w przypadku szybki,  twój ekran przyozdobią liczne stłuczenia formujące się w pajęczą sieć. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza następstwem będzie prócz kolorowych pasków na wyświetlaczu i rozlanych części wyświetlacza, problemy z dotykiem bądź całkowity brak możliwości sterowania telefonem za pomocą dotyku.

W iMasters wymienisz wyświetlacz praktycznie od ręki! W naszej ofercie znajdą Państwo dwa warianty do wyboru. Wymiana wyświetlacza na najwyższej jakości zamiennik (6 miesięcy gwarancji) bądź oryginał (12 miesięcy gwarancji). W naszym lokalu udzielimy niezbędnej porady w kwestii wyboru oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

iMasters to serwis Apple działający od 2015 roku zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Zajmujemy się naprawą większości urządzeń mobilnych, smartfonów, laptopów, tabletów czy smartwatch. Nasza specjalność to naprawa tego, czego nikt inny nie chce się podjąć! Zapraszamy na bezpłatną diagnozę lub jeśli masz jakieś pytania dotyczące naprawy.

Naprawa iPad Warszawa Naprawa iPad Warszawa

Kontakt