Naprawa iPad Ochota

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Naprawa iPad Ochota

IPad do naprawy Ochota

Naprawię iPada Ochota

Naprawianie iPad Ochota

Naprawianie iPadów Ochota
Naprawa dla iPada Ochota
iMasters to gwarancja najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalną, fachową obsług, jak najkrótszy czas naprawy oraz najlepsze zamienniki bądź oryginalne części. Odwiedź nasz salon na ulicy Miedzianej 16 w Warszawie, a my z przyjemnością podejmiemy się naprawy twojego urządzenia marki Apple.

W twoim ukochanym tablecie pękła szybka podczas niefortunnego upadku? Tutaj, nie warto zwlekać zbyt długo z wymienieniem szkła w twoim iPadzie. Choć dalej możliwe jest bezproblemowe korzystanie z iPada, po czasie może dojść do uszkodzenia wyświetlacza, co znacznie podwyższy koszt naprawy. 

Może, twój tablet posiada zupełnie inną usterkę? Niezależnie od tego, co spotkało twojego iPada, w naszym serwisie podejmiemy się każdej naprawy, nawet tej najbardziej skomplikowanej. Satysfakcja i zadowolenie klientów, to dla nas najwyższa wartość. Dlatego, jeśli twój tablet sprawia problemy, zapraszamy do naszego serwisu. Niezależnie, czy mieszkasz na Pradze Południe czy na Ochocie, dojazd do naszego serwisu będzie banalnie prosty, znajdujemy się pomiędzy metrem ONZ i Rondem Daszyńskiego, co w przypadku odwiedzenia salonu, pozwoli uniknąć korków, szczególnie w godzinach szczytu. Zapraszamy serdecznie! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Naprawa iPad Ochota Naprawa iPad Ochota

Kontakt