IPhone się nie włącza

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

IPhone się nie włącza

IPhone się nie chce włączyć

IPhone się nie uruchamia

IPhone się nie aktywuje

IPhone się nie chce uruchomić
IPhone się nie aktywuje

Choć uporczywie naciskasz przycisk włączenia, zauważasz z przerażeniem, że twoje białe, nadgryzione jabłuszko nie pojawia się, a przed twoimi oczami dalej widnieje, niczym czarna dziura pochłaniająca twoje resztki spokoju, ciemny ekran?

Na wstępie, spróbuj naładować telefon. Jeśli to nie przynosi żadnego rezultatu, upewnij się, że twój kabel ani wtyczka nie są uszkodzone, a gniazdko do ładowania nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Zrób również hardy reset telefonu. Jeśli mimo to, telefon dalej się nie włącza - może to oznaczać znacznie poważniejszy problem i najprawdopodobniej, jedynym rozwiązaniem będzie wizyta w serwisie, w celu naprawy twojego smartfona. Jeśli mimo czarnego ekranu, iPhone wydaje z siebie niepokojące dźwięki, alerty, ciche wibracje, lub też urządzenie zatrzymuje się na logo Apple lub wyświetla ekran w jednolitym kolorze albo nie jest rozpoznawane w aplikacji iTunes - jak najprędzej udaj się do serwisu, lub skontaktuj się mailowo albo telefonicznie.

Przyczyn nie włączającego się telefonu może być naprawdę bardzo wiele, dlatego serwis iMasters oferuje bezpłatną diagnozę, profesjonalne doradztwo i odpowiedzialne, doświadczone wsparcie techniczne naszych pracowników.IPhone się nie włącza IPhone się nie włącza

Kontakt