iPhone nie ładuje

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

 

iPhone nie ładuje

Bateria iPhone

Ładowanie iPhonie nie działa

iPhone się nie ładuje

Zepsute ładowanie iPhone
Nie można naładować iPhone
 

Wielu z nas nie wyobraża sobie dziś życia bez swojego smartfona. To właśnie dzięki temu urządzeniu, możemy odbierać wiadomości, sprawdzić pogodę, wyszukiwać informacje w internecie, wysłać maila czy pracować poza biurem.

Co, jednak gdy nasz iPhone nagle przestaje się ładować? Przyczyn może być wiele. Uszkodzony kabel, zapchane kurzem gniazdo. Problemy z gniazdkiem ładowania to jedne z najczęściej występujących usterek w iPhonach. Jest to najczęściej eksploatowana część telefonu, dlatego, jeśli i z twoim gniazdem ładowania występuje jakiś problem i przestaje spełniać swoje funkcje, odwiedź nasz salon! Zapewnimy Ci nie tylko najwyższej jakości, oryginalne części, ale również umożliwimy wgląd w naszą pracę. Twoje gniazdo w telefonie naprawimy praktycznie od ręki, czas naprawy to tylko około 20 minut.

Nasi profesjonalni i doświadczeni pracownicy zapewnią ci bezpłatną diagnozę twojego urządzenia i odpowiedź na najbardziej nurtujące cię pytania z zakresu twojego iPhone.

Nasza siedziba mieści się w dogodnej lokalizacji, niedaleko drugiej linii metra w Warszawskim centrum, na ulicy Miedzianej 16. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu bądź skontaktowanie się z nami za pomocą telefonu 798 598 798. 
 
iPhone nie ładuje iPhone nie ładuje

Kontakt