iPhone nie czyta karty sim

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

iPhone nie czyta karty sim

iPhone nie widzi karty sim

Błąd karty sim iPhone

Karta sim nie działa iPhone

Problem z kartą sim iPhone
Karta sim zniknęła iPhone
 

Na twoim telefonie pojawił się nagle komunikat o treści „Nieprawidłowy SIM” lub „Brak karty SIM”? A może karta sim znika i pojawia się w magiczny sposób po jakimś czasie?

Znajomi, szef i rodzina próbuje się do ciebie desperacko dodzwonić i chociaż twój telefon leży obok, włączony i gotowy do podjęcia rozmowy - żadne z przychodzących połączeń nie dochodzi. To może być błąd odczytu karty sim.

Jeśli twój iPhone uporczywie wyświetla 'brak sieci', najprawdopodobniej uszkodzony został baseband. Baseband to oprogramowanie sprzętowe dla procesora, którego zadaniem jest wykonywanie instrukcji związanych z komunikacją radiową z wykorzystaniem modułu GSM. To właśnie ta część telefonu odpowiada za połączenie z pakietem danych, realizację połączeń głosowych, wiadomości czy za połączenie z nadajnikiem GSM. Problem z basebandem może również przełożyć się na brak połączenia z Internetem. Jeśli zauważyłeś problem z siecią, nie zwlekaj, przyjdź do nas!W naszym serwisie iMasters otrzymasz bezpłatną diagnozę swojego smartfona oraz wyjaśnienia dotyczące problemu od naszego profesjonalnego, doświadczonego pracownika. Napisz do nas, opisz usterkę lub przyjdź osobiście. Nasi specjaliści napewno dołożą wszelkich starań by rozwiązać twój problem!

iPhone nie czyta karty sim iPhone nie czyta karty sim

Kontakt